Prodej štěňat zlatého retrívra

 Zlatý retrívr - uvolněný, avšak odpovědný, klidný, avšak ostražitý, citlivý ale vyrovnaný
- je z mnoha důvodů ideálním společníkem rodiny.

Vice informací o naší chovatelské stanici

O naší chovatelské stanici

Naše chovatelská stanice Od Svaté Studny je malá. Vznikla 29.11.2011, kdy byla zavedena ČMKU do registru chovatelských stanic psů všech plemen v ČR jako mezinárodně chráněná chovatelská stanice.

       Zakladatelkou naší chovné stanice je nádherná fenka zlatého retrívra. Říkáme jí Sára. Narodila se 30. 7.2008. V roce 2011 měla 6 krásných štěňátek, která jsme uchovnili v její mateřské chovné stanici Angel Shadow ing Kamily Zorvanové, protože jsme ještě nestihli zařídit svou. Byl to vrh D v této chovné stanici.

      V roce 2012 se uskutečnil náš první vrh - vrhA. Narodila se 3 nádherná štěňata.

      5. července 2014 se Sáře narodilo 6 excelentních smetanových štěňátek. Je to náš druhý vrh - vrh B.

      Naši pejsci jsou ve svých nových domovech především domácí mazlíčci, ale máme i velmi úspěšné jedince. Fenka z prvního vrhu Dita/Xena/ se stala v roce 2012 českým junior šampionem a úspěšně složila spoustu zkoušek.Velmi dobře uspěla i při zkouškách asistenčních psů. Byla uchovněna a měla již několikrát štěňata.

       Daren, také pes z prvního vrhu, v roce 2013 složil 4 zkoušky a v roce 2014 vyhrál  na výstavě psů v Ostravě  třídu pracovní a stal se čekatelem šampiona. 

     Della - také fenka z prvního vrhu- byla uchovněna a také již úspěšně několikrát odchovala štěňata.

 Z posledního vrhu jsme si nechali fenečku, říkáme jí Ajrin. Je velmi šikovná, úspěšně složila zkoušky OVVR v I. ceně, na výstavách byla vždy výborná a úspěšně složila i zkoušky z canisterapie. Chodíme k babičkám a dědečkům do Opavy,navštěvujeme také mateřské školky v Hradci nad Moravicí a Opavě. Děti i staří lidé ji zbožňují

      Ajrinku jsme uchovnili už v roce 2015..      

      V roce 2016 nastal vhodný čas, aby Ajrin měla štěňátka a hledali jsme vhodného otce. Toho se nám podařilo najít na jedné z výstav. Je to nádherný zlatý pes dovezený z Moskvy a patří do chovatelské stanice Z Karpentné paní ING. Ivany Kučerové. V roce 2017 se z tohoto spojení narodilo 8 překrásných zlatých štěňat, 6 holčiček a 2 chlapečci.                                                                                  

Chovatelský servis

Štěňátka zlatých retrieverů jsou v naší chovatelské stanici odchována v domácím prostředí a s péčí celé rodiny. Jsou plně socializována, zvykáme je na vše, co je v dalším životě potká. Samozřejmostí je stálý veterinární dohled.Před odběrem jsou odčervena v pravidelných intervalech, vakcinována a očipována.

Potomkům z naší chovné stanice chceme dát ten nejlepší základ pro další život.
Velmi nám záleží na tom, aby se všechna štěňátka dostala jen k těm majitelům, kteří s nimi prožijí aktivní život spojený s láskou a porozuměním.
Majitelům nabízíme trvalý kontakt, aktivní pomoc při výchově a výcviku.

Při převzetí štěňátka od nás nový majitel obdrží

  • Průkaz původu
  • Europas - mezinárodní očkovací průkaz
  • Nahrajeme fotografie štěňátek
  • Krmení na dobu několika dnů

Na úvod o plemeni ZLATÝ RETRIEVER

     Zlatý retrívr - uvolněný, avšak odpovědný, klidný, avšak ostražitý, citlivý ale vyrovnaný - je z mnoha důvodů ideálním společníkem rodiny. Toto láskyplné, víčeúčelové, snadno vycvičitelné a přitažlivé plemeno je dokonce více oblíbeno ve světě, než v rodné Anglii.
      Pes byl vyšlechtěn k aportování vodního ptactva a má jemný stisk. Retrívr se používá jako lovecký pes, ale pomáhá taky slepcům a invalidům. Největší část je ale určena pro život v rodinách.
      Typickou vlastností retrívrů je ochota vyhovět svému pánovi, prostě se mu zavděčit. Neznamená to ovšem, že retrívra není třeba vychovávat a cvičit. Goldeni jsou velmi inteligentní psi, kteří vycítí a špatně nesou nespravedlnost.
      Retrívři milují děti a dovedou si s nimi opatrně a s něžnou vervou hrát.
Milují vodu a to nejen čistou, libují si ve všem, co je mokré, takže i nevábně vypadající kaluž retrívr málokdy mine.
Zlatý retrívr není pes hlídací, každou návštěvu s láskou přivítá. Pokud dáte retrívrovi láskyplný domov, odvděčí se vám nesmírnou láskou. Váš život bude bohatší, pestřejší a nikdy se s ním nebudete nudit.